סיטרין ביוטק השקעות בחברות עתירות טכנולוגיה

סיטרין ביוטק מתמחה בהשקעה, לווי והשבחה של חברות עתירות טכנולוגיה בתחום הרפואי הכוללים מכשור רפואי wellness, mobile health, ותוספי תזונה בדגש על שיפור איכות החיים ורפואה מותאמת אישית. הייחודיות של סיטרין הינה במתן פתרון שלם לחברות, אשר כולל הון, יזמות, ניהול ופיתוח עסקי.

לצד ההשקעה הפיננסית, סיטרין מעניקה ליווי עסקי שוטף הכולל צוות מנוסה ומקצועי, אשר מסייע לחברה בבניית אסטרטגיה, מציאת שותפים עסקיים, סיוע בגיוס מענקים והשקעות, ליווי תהליכים פיננסיים , מיזוגים ורכישות.

לסיטרין מנגנוני השקעה ייחודיים המאפשרים להשקיע באפיקי השקעה אלטרנטיביים גם למשקיעים פרטיים, הכוללים בין היתר, מימון באמצעות הקמה של שותפויות מוגבלות בהן סיטרין משמשת כשותף הכללי ומנהל. כספם של המשקיעים מופקד בחשבונות הנאמנות של השותפויות המוגבלות בהם רק הנאמן הינו מורשה החתימה היחיד.

יתרונות ההשקעה

גיוון תיק ההשקעות- חשיפת התיק להשקעות בנכסים לא סחירים אטרקטיביים ואפשרות להנות מתשואה שנתית והשתתפות ברווחי השותפות.

כיצד מתבצעת ההשקעה?

 • ההצטרפות לשותפות המוגבלת לאחר החתמת המשקיע ע"י נציג מטעם החברה.
 • הפקדת כספי המשקיע בחשבון השותפות שבו רק הנאמן הינו מורשה החתימה היחיד.
 • אישור ועדת ההשקעות של סיטרין ובחירת החברות אשר עברו תהליך של בדיקות נאותות לרבות ניתוח טכנולוגי , כלכלי , משפטי , עיסקי ופוטנציאל השבחת החברה .
 • הנאמן מעביר את הכספים לחברות , עפ"י הסכומים ואבני הדרך שנקבעו עם החברות.
 • לאורך כל תקופת ההשקעה מתבצעת בחינה ובקרה שוטפת אחר אבני הדרך שנקבעו למתן ההשקעה, ע"י  צוות מקצועי המלווה את החברות באמצעות נציגים בדירקטוריון וסיוע בפיתוח עיסקי , השקעות , מיזוגים ,רכישות והנפקות.
 • כל פעולה שהביאה למימוש הרווחים מהחברות לרבות ריביות , דיבידנטים , אקזיט ,מימוש מניות מופקדים בחשבון השותפות .
 • החזר ההשקעה – הנאמן מחזיר לחשבון הבנק של המשקיע את הקרן והתשואה (בניכוי מס) שנצברה בתקופת ההשקעה.

מדיניות ההשקעות

סיטרין משקיעה בחברות בעלות טכנולוגיה מובילה עם פוטנציאל השבחה גבוה.

סיטרין פועלת תוך גיוון ופיזור ההשקעה בחברות מתחומים שונים, החברות נבחרו לאחר סינון קפדני מתוך עשרות חברות שנבחנו .

סיטרין משקיעה בחברות בשלבים שונים החל מחברות סטארט-אפ, שהשלימו פיתוח של מוצר וכלה בחברות אשר נמצאות בשלבים של הנפקות לבורסה או חברות שזקוקות למשקיע מוביל בגיוסים משמעותיים .

סיטרין מבצעת תהליך בדיקה של החברות הכולל הבנה של נתוני המאקרו והמיקרו של החברות, פוטנציאל הצמיחה שלהן, השוק, התחרות, מבנה ההון אסטרטגיית ההשקעות ומימוש הפוטנציאל.

סיטרין מלווה את החברה כשותף פעיל בהתאם לצרכי כל חברה ומסייעת בין השאר במהלכים של פיתוח עסקי והשקעות נוספות לרבות הנפקת החברה ו/או הכנסת משקיע אסטרטגי.

WELLBE DIGITAL

תחום: רפואה מניעתית ואישית, ניהול סטרס, WELLNESS

חברות פורטפוליו

 • חברת WellBe פיתחה פתרון תוכנה למדידת רמות של רוגע וסטרס. התוכנה כוללת אלגוריתמים מוגני פטנטים והתממשקות לאפליקציית סמארטפון.

  ·         סטרס כרוני הוכח כגורם המרכזי המוביל ליותר מ -60% מהמחלות החמורות מהן סובלת האנושות, כולל סרטן, שבץ, אלצהיימר ועוד. סטרס מהווה נטל כלכלי שנתי כבד שנאמד ביותר מ -300 מיליארד דולר על מערכות הרפואה והביטוח בארה"ב בלבד.

  ·         תוכנת WellBe מתממשקת לחומרה של שעונים חכמים וצמידי כושר מתוצרת חברות מובילות כדוגמת סמסונג, אפל, פיטביט, גרמין ועוד.

  ·         התוכנה מקבלת קלט המגיע מביוסנסורים, אשר מודדים קצב לב ומאפשרת בעזרת אלגוריתם מתוחכם לחשב מדד HRV. המשתמשים מקבלים משוב מיידי על רמת הרוגע והסטרס שלהם בכל רגע נתון.

  ·         אפליקצית הסמארטפון מתריעה למשתמשים במידה ואובחנה רמת סטרס גבוהה ומציעה תרגילי מיינדפולנס מותאמים אישית, המיועדים להרגעה.

  ·         המערכת של וולבי היא מערכת לומדת מבוססת בינה מלאכותית. האלגוריתמים לומדים מהם התנאים והדפוסים אשר גורמים למשתמשים רמות סטרס גבוהות, דרך הבנת הקשר בין רמת הרוגע/סטרס של המשתמשים לבין הקשרים סביבתיים שונים, כגון אנשים שהם פוגשים, הסביבה בה הם שוהים ועוד. בהתאמה לנתונים שנאספו לאורך זמן, המערכת יכולה לחזות מראש מצבי סטרס ולהמליץ על צעדים מונעים וטכניקות הרגעה.

  ·         וולבי פועלת בשוק של מוצרים לבישים טכנולוגיים אשר מגיע למכירות של מאות מיליארדי דולרים בשנה וצפוי לגדול באופן משמעותי בשנים הקרובות.

NICAST

תחום: רפואה, ציוד רפואי, רפואה שיקומית ושתלים.

 • חברת נייקאסט משתמשת בטכנולוגיות מתקדמות ומוגנות פטנטים לייצור מכשירים רפואיים ושתלים, המיועדים לריפוי ושיקום מהיר של פצעים והחדרה בטוחה וסטרילית של שתלים תת עוריים להזרמת תרופות וחומרי הרדמה ישירות לתוך כלי הדם. מוצרי החברה משמשים עבור דיאליזה לחולי כליה, גישה מהירה להחדרת חומרי הרדמה ותרופות למטופלים ועוד.
 • הפתרון של נייקאסט עבר תקוף והוכחה קליניים ונמצא כמפחית משמעותית זיהומים ודימומים ומאפשר החלמה חלקה ומהירה של העור לאחר הוצאת השתל.
 • השוק העולמי לפתרונות חברת נייקאסט מוערך במאות מיליוני דולרים וצפוי לגדול בעשרות אחוזים בשנים הקרובות.
 • מוצרי החברה מיועדים למוסדות רפואיים, חברות פארמה, חברות ציוד רפואי ועוד.

BIOCEP

תחום: רפואה, מחקר קליני, טיפולים רפואיים, אבחון ייחודי ומוקדם של סרטן ומומים מולדים.

 • ​• ביוספ פיתחה טכנולוגיה ייחודית לבידוד והפרדת תאי דם. טכנולוגיה זו מוגנת פטנטים ונמצאה כיעילה כפליים בהשוואה לטכנולוגיות מתחרות מובילות בשוק. היעילות באה לידי ביטוי באחוז וחיוניות התאים המופרדים ומידת הניקיון של התוצאות. טכנולוגיה זו הינה בשלב זה הטכנולוגיה היחידה המאפשרת לבודד תאים עובריים שעברו לדם האם. הפתרון כולל מכונה, חומרים מתכלים ופרוטוקולי תוכנה.
 • שווקי היעד לפתרונות ביוספ מוערכים במיליארדי דולרים וכוללים שווקי מחקר קליני, אבחון של מומים מולדים בעוברים ומחקר וטיפול בסרטן.
 • החברה מוכרת את המערכת והמוצרים המתכלים לצורכי מחקר לחברות ביוטכנולוגיה, בתי ספר לרפואה, מוסדות מחקר ועוד.
 • ביוספ משתפת פעולה עם מעבדות גנטיות מובילות לביצוע בדיקות לאבחון ליקויים גנטיים מולדים בעוברים באמצעות בדיקת דם פשוטה במהלך שבועות 8-14 להריון;
 • כמו כן, משתפת ביוספ פעולה עם חברות מובילות מתחומי מדעי החיים במטרה לפתח טכנולוגיה, אשר תבודד תאים של המערכת החיסונית, אשר יתמכו בטיפולים חדשניים לסוגים מסוימים של סרטן, כמו גם לבודד תאים סרטניים ממחזור הדם לצרכי אבחון גרורות ובקרה על היעילות של טיפולי כימותרפיה והקרנות.

השותפים

ירון פיטארו

שותף ודירקטור סיטרין השקעות ואחזקות, סיטרין הייטק וסיטרין ביוטק. מנכ"ל ומנהל השקעות ראשי של וולת'סטון החזקות, בעל ניסיון של 25 שנה בשוק ההון וההשקעות הישראלי והגלובלי. שימש כמנהל אגף ההשקעות בלאומי גמל וסמנכ"ל השקעות בפריזמה בית השקעות (ניהול השקעות של 15 מיליארד $).

אורה סופר1

אורה מאיר סופר

שותפה ומנכ"לית, סיטרין השקעות ואחזקות ,סיטרין הייטק וסיטרין ביוטק. בעלת ניסיון של מעל 25 שנה ביזמות וניהול עסקים בשוק הבינלאומי ובתחום ההייטק , הכולל ידע רב בבניית אסטרטגיה ,הנפקות ,השקעות ובניית שת"פ עם גופים מובילים בארץ ובעולם. לשעבר יזמית , מנכ"לית ויו"ר של חברת ציפ פי סי, אקסיד ואור השקעות כיום בעלת מניות ודירקטורית במספר חברות ההייטק ומיזמים כגון בי.אי טיוי, סלרג'י פאוור ועוד .

כמו כן, בסיטרין קיים צוות יועצים מקצועי ומנוסה הכולל מגוון רחב של מומחים, יועצים מקצועיים ושותפים עסקיים מרחבי הארץ והעולם.

לפרטים נוספים