וולת'סטון נדל"ן הינה בין החברות הגדולות  ביותר בישראל  למימון פרויקטים מסוג תמ"א 38, באמצעות שותפויות מוגבלות, בהן היא משמשת כשותף הכללי.  וולת'סטון נדל"ן עוסקת במימון ולווי פיננסי של פרויקטים בענף הנדל"ן למגורים, בהתחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי-בינוי), פרויקטים למגורים לאחר שינוי ייעוד קרקע כגון תב"ע ופרויקטים הדורשים הון עצמי ולווי חוב בכיר. 

וולת'סטון מממנת כיום עשרות פרויקטים בגוש דן, השרון וירושלים. הפרויקטים ממוקמים במקומות האטרקטיביים ביותר בארץ, בעלי פוטנציאל רווחיות גבוה.

כספי המשקיעים בוולת'סטון נדל"ן משמשים להשלמת ומימון ההון העצמי הנדרש לפרויקטי הנדל"ן השונים  כהלוואות בלבד. הצוות המנהל מתמחה בתחום מימון הנדל"ן ומלווה ע"י מיטב היועצים המקצועיים בתחום וביניהם: שמאים ,חברות הנדסה, יועצים משפטיים ומומחים נוספים בתחום הנדל"ן
וולת'סטון נדל"ן פועלות באמצעות שותפויות מוגבלות, בהן היא משמשת כשותף הכללי. כספי המשקיע מופקדים ישירות לחשבון נאמנות, בבעלות השותפות בלבד. נאמן החשבון הינו מורשה החתימה היחיד בחשבון הבנק של השותפות. בוולת'סטון נדל"ן המשקיעים נהנים מפיזור ההשקעה של כל שותפות במספר פרויקטים ומקדימות תשואה על פני השותף הכללי והיזמים בכל פרויקט. כמו כן, מסל שלם של בטוחות לטובתם, הכולל שעבוד זכויות היזמים ורישום משכנתא במידת האפשר.

בשנים 2018-2021 קיבלה חברת וולת'סטון נדל"ן הוקרה על פעילותה וחותמת על המקצועיות והאמינות ועל כך שהינה מהחברות המובילות בתחומה.

DUN'S 100 – דירוג 100 החברות המובילות בענף הבנייה והנדל"ן בישראל.

דירוג DUN'S 100 הינו דירוג מקצועי, אובייקטיבי ומהימן, המתבסס על קריטריונים קבועים, מוגדרים ומדידים, בהתאם לענפי המשק השונים.

הופעה בדירוג DUN'S 100 מעידה על השתייכות לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי, ומהווה חותם של איכות לחברה ולמנהליה.

חותם זה הוא הוכחה לאיתנות, מובילות ומצוינות ומהווה כלי אסטרטגי המסייע לחשיפה ולהרחבת ההזדמנויות העסקיות של החברות המדורגות – מול לקוחות, ספקים ומשקיעים בארץ ובעולם.

לחץ לצפייה בדף אודות וולת'סטון המופיע בספר החברות המובילות של DUNS 100
מספר בניינים שקיבלו מימון מוולת'סטון
מספר בניינים בבנייה
הלוואות לפרויקטים שהסתיים המימון בגינם

קרנות הנדל״ן

קרן טרום היתר

מימון פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי טרם קבלת אישור הוועדה המקומית

קרן נדל"ן כללי

מימון פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי ותב"ע למגורים לאחר קבלת היתר ו/או היתר בתנאים

קרן נדל"ן מוגנת

מימון פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי ותב"ע למגורים לאחר קבלת היתר ו/או היתר בתנאים - מגובים בפוליסה של חברת ביטוח בינלאומית

גרף סיכון תשואה

מבין הפרויקטים שהסתיים המימון בגינם בוולת'סטון:

פילוסופית ההשקעות שלנו

וולת'סטון נדל"ן משקיעה במספר פרויקטים שונים בכל שותפות ויוצרת פיזור השקעות

וולת'סטון נדל"ן בוחרת פרויקטים בהם סף הרווחיות צפוי להיות גבוה ורמת הסיכון מוערכת כנמוכה

וולת'סטון נדל"ן משקיעה בפרויקטים הממוקמים באזורי הביקוש כגון : בגוש דן, השרון וירושלים. הפרויקטים נמצאים במקומות האטרקטיביים ביותר בארץ בעלי פוטנציאל הרווחיות הגבוה ביותר.

וולת'סטון נדל"ן מממנת ומלווה יזמים בעלי ניסיון ומוניטין מוכח בתחום אשר פועלים במקביל במספר פרויקטים בשלבי בניה שונים המאפשרים שעבוד צולב לטובת השותפויות

וולת'סטון נדל"ן מבצעת סינון פרויקטים ע"י ועדת ההשקעות המונה צוות מקצועי של מיטב המומחים בתחומם. כל פרויקט שמגיע לוועדה נבחן כלכלית משפטית, הנדסית, שמאית וביטוחית.

"היתר עסקא"

על פי ההלכה לקיחת ריבית גם אם הלווה מעוניין לשלם ריבית הינה אסורה ולכן ניתן להגדיר את ההלוואה כעסקה, או כדברי חז"ל עסקא .אם הנכם שומרי מצוות או שייכים למגזר הדתי, דתי לאומי או חרדי והנכם מעוניינים להשקיע את כספכם ומתלבטים היכן, כדאי לדעת כי חברת וולת'סטון אחזקות מחזיקה ברשותה שטר "היתר עסקא" המאפשר לקהל הרחב ליהנות מהשקעה חכמה במסגרת חוקי ותקנות ההלכה. "היתר העסקא" נחתם בגין כל מימון כנספח להסכם ההלוואה, להלן דוג':

היתר עסקא

וולת׳סטון נדל״ן - מובילת המדד בתחום התמ״א 38

חברת וולת׳סטון נדל״ן מתמחה בהשקעה ובמימון פרויקטים של התחדשות עירונית.

השקעות אלטרנטיביות

לפרטים נוספים