תמא 38 תל אביב

חברת וולת'סטון מחלקת נדל"ן המעורבת במימון פרוייקטים של תמא 38 בהן היא שותפה. היא עוסקת במימון ליווי של פרויקטים בשוק הנדל"ן, תמא 38, התחדשות עירונית, פינוי-בינוי ופרוייקטים נוספים של נדל"ן הדורשים ליווי פיננסי והון עצמי.

מחלקת הנדל"ן מממנת היום פרויקטים רחבים בחיפה, ירושלים וגוש דן. כל הפרויקטים ממוקמים במקומות הכי שווים, עם פוטנציאל הרווחיות הכי גבוה.

המשקיעים בוולת'סטון נדל"ן משמשים כהלוואות למימון והשלמת הון עצמי הנדרש בכל מיני פרויקטים. מחלקת הנדל"ן היא מהמובילות בארץ ויש בה צוות גדול של מומחים מתחומים שונים בעולם הנדל"ן כמו: חברות הנדסה, יועצים משפטיים, יזמים, שמאים ועוד כיאה לתהליך של השקעות נדלן בישראל.

כספי המשקיעים בוולת'סטון נדל"ן מושקעים בחשבון נאמנות בבעלות השותפות, ונאמן החשבון, שהוא גם מורשה החתימה היחיד הוא בנק לאומי באמצעות  "החברה לנאמנויות של בנק לאומי בע"מ. בנוסף, נחלקים כספי המשקיעים במספר פרוייקטים, והם נהנים מבטוחות, שעבוד זכויות היזמים לטובתם, במידת האפשר גם רישום משכנתא ופיקוח צמוד של משרד רו"ח ארנסט &יאנג.

להשקיע בתמא 38 בתל אביב!

תל אביב היא בין הערים הכי יקרות בארץ המחירים במרכז ובצפון תל אביב, הם מעבר לכל דמיון, ואין בה יותר עתודות בנייה. אבל לעומת זאת יש בה הרבה מאוד בתים צמודי קרקע, או בניינים בני 2 ו-3 קומות שקיימת בהם כבר הזנחה, והן מעוניינות להיכנס לתהליך של תמא 38.

תהליך כזה מכל בחינה שהיא לא כדאי לעשות ללא חברה מלווה, אשר תפקח על כל תהליך הבנייה, וגם תשמור על האינטרסים של הדיירים מול היזם או הקבלן.

תמא 38 בתל אביב היא בדרך כלל תוכנית רווחית, בהנחה שמי שמשקיע בפרוייקט הולך להרוויח כמה דירות הרי מדובר פה על הרבה מאוד מיליונים (שכל הזמן רק עולים ועולים).

תמא 38 או תמא 38/2 ?

תמא 38 זוהי תוכנית בנייה שמיועדת לחיזוק יסודות של בניינים בזמן רעידת אדמה. תמא 38/2 נעשית הרבה פעמים בעיקר בבניינים ישנים שאי אפשר לחזק את היסודות שלהם כי הם כבר מעורערים ולא יציבים, ולכן במקום לחזק את היסודות, פשוט הורסים את כל הבניין ובונים אחר תחתיו.

גם במקרה כזה אם מדובר למשל בבניין במרכז או בצפון תל אביב, הרווח הולך להיות עצום ויש הרבה מאוד יזמים וקבלנים שיקפצו על המציאה, כי כאשר מדובר בהתחדשות עירונית מדובר גם על תוספת של כמה קומות למבנה הישן שהורסים.

אם מדובר במשקיעים גם הם הולכים להרוויח הרבה מאוד כסף. כמה דירות בבניין בתל אביב, זה לא עניין של מה בכך.

השקעה כזו היא השקעה בטוחה, והיא גם מניבה הרבה יותר מהשקעות בבורסה ואין בה שום סיכון. אין עוד שוק כל כך בטוח של נדל"ן כמו בעיר תל אביב, תמא 38 זה רווח בטוח ומשתלם. חברת וולת'סטון מתמחה במגוון השקעות נוסף כגון השקעות אלטרנטיביות ועוד. כל מה שנותר לכם זה לבחור את ההשקעה הטובה ביותר לכם.

תמא 38 תל אביב