קרנות השקעה פרטיות לפיזור אופטימאלי במגוון מוצרי ההשקעה של חברת וולת'סטון

תיק ההשקעות שלכם "דורך במקום"? מעוניינים להיחשף לעולם ההשקעות האלטרנטיביות וליהנות מהשקעות מפוזרות ומגוונות בעלות פוטנציאל תשואה גבוה? זה הזמן להכיר את עולם ההשקעות האלטרנטיביות של חברת וולת'סטון החזקות.

עולם ההשקעות המודרני והתנודתי, מחייב אתכם לפעול בכל דרך אפשרית לפיזור מיטבי של השקעותיכם, וזאת על מנת לאפשר לעצמכם להיחשף לתחום ההשקעות האלטרנטיביות המשלב בתוכו מגוון רחב של קרנות השקעה פרטיות מחוץ לגבולות שוק ההון והמוצרים השונים הנסחרים בו.

אנחנו בחברת וולת'סטון החזקות, עוסקים ומתמחים בתחום ההשקעות האלטרנטיביות, ומאפשרים לכל אחד ואחת מהמשקיעים שביניכם ליהנות מפתרונות אופטימאליים לפיזור תיק השקעות במגוון מוצרינו. פעילותינו ההשקעתית מיושמת באמצעות הקמה וניהול שותפויות מוגבלות למטרות מימון והשקעה בענפים אטרקטיביים וניהול קרנות גידור, כאשר סל המוצרים המוצע על ידינו כולל מגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות בשוק המקומי ובשוק הגלובאלי.

קרנות ההשקעה הפרטיות המנוהלות על ידינו, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של מוצרים עם טווחי השקעה שונים ורמות סיכון והגנה מגוונות, כאשר כל משקיע יכול למצוא את מסלול ההשקעה האופטימאלי ביותר עבורו בדרך לפיזור השקעותיו במגוון מוצרינו.

עולם ההשקעות האלטרנטיביות שלנו מאפשר לכם להשקיע את כספכם במספר קרנות השקעה פרטיות מובילות בתחומן כגון:

  • וולת'סטון נדל"ן המתמחה במימון פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופרויקטים אטרקטיביים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית.
  • וולת'סטון WG – מחיר למשתכן המתמחה מימון פרויקטים בכל רחבי הארץ במסגרת תכנית הדגל של מדינת ישראל: מחיר למשתכן
  • וולת'סטון סינרג'י המתמחה בניהול השקעות לפרויקטים בתחום התשתיות בארץ ובחו"ל
  • וולת'סטון קפיטל המתמחה בניהול קרנות גידור
  • סיטרין השקעות בטכנולוגיה המתמחה בניהול קרנות השקעה פרטיות במיזמי טכנולוגיה וחברות בתחום ההייטק וה-ביוטק.
תיק השקעות