קרנות גידור בניהול מומחים

וולת'סטון CAPITAL מקבוצת וולת'סטון החזקות, מזמינה גם אתכם ליהנות מכל היתרונות הנלווים לניהול קרנות גידור על ידי צוות מומחים הנוקט באסטרטגיות ניהול והשקעה שונות ומגוונות שמטרתן: השגת תשואה חיובית בכל מצב שוק!

אנחנו ב-וולת'סטון capital, עוסקים ומתמחים בהקמתן של קרנות גידור להשקעה המנוהלות על ידי צוות מומחים בעלי ידע וניסיון מוכח בניהול קרנות גידור בהן ננקטות אסטרטגית השקעה שונות ומגוונות תוך שאיפה להשגת תשואות חיוביות בכל מצב שוק.

קרנות הגידור שלנו משלבות בתוכן מגוון רחב של סוגי נכסים הנסחרים בשווקי ההון הגלובאליים, והן מנוהלות במסגרת מבנה של שותפויות מוגבלות, כאשר כספי המשקיעים מופקדים בחשבון בנק בנאמנות המפוקח על ידי משרד רואי החשבון המוביל: PWC קסלמן&קסלמן.

קרנות הגידור שלנו, מאפשרות לכם ליהנות משלושה יתרונות מרכזיים: שאיפה לתשואה חיובית לאורך זמן, שמירה על רמת סיכון מבוקרת ויצירת מתאם נמוך עם מדדים פיננסים מרכזיים. יתרונות אלו ונוספים מתאפשרים הודות לפילוסופית ההשקעות שלנו המלווה אותנו לאורך כל הדרך, כאשר בין יתר עקרונותיה תוכלו למצוא:

  • נקיטת אסטרטגיית השקעה הפועלת תוך שאיפה להשגת תשואות חיוביות בכל מצב שוק, לרבות, שוק תנודתי ושוק יורד
  • התווית אסטרטגיות השקעה על ידי צוות ייעודי ובעל ניסיון רב שנים בניהול השקעות בארץ ובחו"ל המסתייע בין היתר במודלים כלליים כמותיים וטכניים המיושמים בתוכנת השקעות ייחודית העומדת לרשותם(החברה אינה בעלת רישיון ניהול תיקי השקעות).
  • פיזור השקעות בנכסים שונים ומגוונים לצרכי הקטנת הקורלציה בין הנכסים
  • השקעות במדדים סחירים על כל סוגי הנכסים, וזאת בקביל להשקעה בנכסים בעלי סחירות גבוהה שלמעשה מאפשרים שינוי מהיר באחזקות

וולת'סטון CAPITA – קרנות גידור חדשות בדרך אליכם…

בימים אלו, אנו שוקדים על הקמתן של מספר קרנות גידור חדשות המתווספות לקרנות הגידור וקרנות ההשקעה הפרטיות המנוהלות על ידינו. הקרנות החדשות שלנו הינן בעלות פוטנציאל תשואה גבוה, ובדומה לכל מוצר השקעות אחר המנוהל על ידינו, הן עתידות להיות מנוהלות במסגרת רמות סיכון מבוקרות ובאמצעות שותפויות מוגבלות.

למידע נוסף, השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

קרן גידור | קרנות גידור