קרנות גידור בישראל- כל מה שחשוב לדעת


חברת וולת'סטון מתמחה בהקמת קרנות גידור בישראל, הסוחרות במגוון נכסים שונים בשווקי הון גלובליים, והיא עושה זאת דרך חברת הבת שלה CAPITAL.
לחברת ווולת'סטון קרנות גידור בישראל, ובימים אלה היא מקימה קרנות גידור נוספות לטובת המשקיעים, שיוכלו לבחור ולהשקיע את כספיהם בכמה קרנות שונות, ולפזר את ההשקעה שלהם.
קרנות הגידור של חברת וולת'סטון כמו קרן התר וקרן טרום היתר, מנוהלות ע"י צוותים של מומחים, בהתאם לעיסוק הקרן. לחברה קרנות גידור להשקעה בשוק הנדל"ן, תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי בינוי.
בנוסף הקימה וולת'סטון CAPITAL קרנות גידור בישראל, להשקעה בחברות טכנולוגיות כמו סיטרין וסינרג'י. קרנות אלה פועלות לאיתור חברות בעלות פוטנציאל להשקעה עם תשואה גבוהה מובטחת.
אם יש לכם כסף פנוי ביד, אנו מזמינים אתכם לפנות לחברת וולת'סטון ולהתעניין בהשקעות הכדאיות בתחומי ההשקעה של החברה.

מה זה קרנות גידור?

כשאומרים קרנות גידור בישראל, למה בעצם מתכוונים? קרנות גידור הן סוג של התאגדות למטרת השקעה, להשגת תשואה רצופה לאורך זמן, תוך היעדר תלות במצב שוק ההון. המטרה הזאת יכולה להיות מושגת, כאשר משתמשים באסטרטגיות השעה וכלים פיננסיים חכמים מסוגים שונים, וכאשר משקיעים בכל מיני קרנות.
בסביבה של ריבית נמוכה וחוסר של אלטרנטיבות להשקעה, ההשקעות האלטרנטיביות כמו נדל"ן וגם מגוון של קרנות גידור בישראל, יש אפשרות לגעת במגוון סוגים של השקעות ולפזר אותן, בגלל המתאם הנמוך מול ביצוע השוק.
במחקרים שונים, הוכח באופן חד משמעי, כי שילוב של קרנות גידור בכל תיק השקעות, מוריד את הסיכון ומעלה את התשואה.

אסטרטגיות של קרנות גידור בישראל

קרנות גידור בישראל, בנויות כשותפות מוגבלת בין המנהל הכללי שהוא מנהל הקרן לבין המשקיעים שהם השותפים המוגבלים.
האסטרטגיות הנהוגות בקרנות גידור הן: מניות לטווח קצר, אגרות חוב, השקעה במצבי קיצון וכשלים שהתערבות עשויה להיות כדאית עתידית, ניצול של משתנים כלכליים ומגמות שוק.
נזילות הכספים בקרנות גידור הן בדרך כלל ברבעון או בחודש, ושווי נכסי הקרן נקבע אחת לחודש.
כספי המשקיעים מופקדים בדרך כלל בחשבון נאמנות של בנק, עו"ד רו"ח או דומה וחשוב להבין מהי מדיניות ההשקעה של הקרן. חלוקה לאסטרטגיות ולאפיקי השקעה, מהו מרחב התמרון שיש למנהל הקרן, ומה הערך המוסף שהיא מציעה מבחינת ניהול ההשקעות.

חברת וולת'סטון- קרנות גידור בישראל

לחברת וולת'סטון קרן גידור בישראל תחת השם סיטרין. קרנות הגידור משקיעות בטכנולוגיה של הייטק וביוטק, באמצעות איתור חברות פוטנציאליות.
סיטרין מתמחה באיתור חברות עתירות טכנולוגיה, כמו גם בהשבחתן ובהשקעה בהן, וממקדת את ההשקעות שלה בחברות בעלות פוטנציאל להצפת ערך לפריצה בינלאומית ולרווחיות המשקיעים.
סיטרין פועלת יחד עם החברות הללו, גם בליווי וסיוע בבניית אסטרטגייה, מיזוגים ורכישות, כמו גם ליווי של תהליכים פיננסיים, איתור שותפים עסקיים ועוד.
קרנות גידור בישראל של וולת'סטון-סיטרין נעשות באמצעות פלטפורמה של שותפויות מוגבלות, בהן משמשת סיטרין מנהל כללי.

 

קרנות גידור בישראל