קרנות גידור בישראל- הדרך הבטוחה להשקעה

קרנות גידור בישראל מהוות תיקי השקעות בטוחים, יחסית לסוגים אחרים של השקעות. הרעיון הטמון בקרנות גידור הוא לייצר תשואת "אלפא", שהיא מעבר למדד ה"בטא", ולספק ללקוחות תשואה גבוהה בסיכון ותנודתיות נמוכים, תוך גידור סיכונים, ומכאן שמן של הקרנות.
קרנות גידור מציעות צוות מנהלי השקעות חכם, שיודע איך להכות את המדדים, השקעות נמוכות נטולות סיכונים ותשואה גבוהה.
יש לציין כי כל גופי הפנסיה בישראל מושקעים בקרנות גידור כלשהן, גם ישראליות וגם בינלאומיות.

אסטרטגיית השקעה- קרנות גידור בישראל

קרנות גידור בישראל שואפות לתשואה חיובית, זאת ללא קשר למצב השוק. הדבר ייתכן אם מנהלי ההשקעות של הקרנות הללו נוקטים באסטרטגיות חכמות כמו למשל רכישה של חברה חדלת פירעון לפני מיזוג, ומכירתן לאחר מכן בסכום מקסימלי.
אסטרטגיה נוספת היא לונג שורט, הקרן תשקיע בניירות ערך לטווח ארוך ותצפה שערכו יעלה, אך באותה מידה תשקיע בנייר ערך שערכו ירד והיא תוכל למכור אותו בחסר. כך תניב הקרן תשואה חיובית, במידה ובוצעה השקעה לטווח ארוך והמדדים בעליה. כאשר הם בירידה היא תמכור את ניירות הערך בחסר וגם תניב תשואה חיובית.
קרן גידור יכולה גם להיות מושקעת בנדל"ן מניב כמו השקעה בתמ"א 38 בתל אביב או בפרויקטים של התחדשות עירונית וגם פרויקט מחיר למשתכן.

בטיחות קרנות גידור- קרנות גידור בישראל

קרנות גידור בישראל–  נכון לשנת 2015 פעלו כ-90 קרנות גידור שניהלו כ-8 מיליארד שקל. המילה גידור היא מהמילה גדר, כלומר יש גדר לפני הסיכון, ולכן קרנות גידור אינן נוטלות סיכונים והן בטוחות להשקעה. כל קרן גידור משקיעה במיזם אחר. לחברת וולת'סטון יש קרנות המושקעות בחברות טכנולוגיה והייטק, וגם קרנות המושקעות בנדל"ן ובהשקעות אלטרנטיביות נוספות.
בכל קרן גידור כזו יושב צוות של מומחים מתחומים שונים, המאתר פרויקטים רווחים ובוחן את כדאיות ההשקעה בהן.
השקעה בפרויקטים של מחיר למשתכן , תמ"א 38 או התחדשות עירונית, באמצעות קרנות גידור של וולת'סטון, ובעיקר לאור עליית מחירי הדיור בארץ, מהווים השקעה נבונה עם תשואה גבוהה.

וולת'סטון קפיטל- קרנות גידור בישראל

וולת'סטון קפיטל מתמחה בהקמה וניהול של קרנות גידור שונות, הסוחרות בנכסים בשווקי הון גלובליים בארץ ובחו"ל.
בימים אלה שוקדת וולת'סטון קפיטל על הקמת קרנות גידור נוספות עם רמת סיכון מבוקרת וצפי לתשואה גבוהה.
בכל קרן גידור של חברת וולת'סטון יושב צוות מומחים ובו לא רק מומחים בנושאי פיננסים אלא בתחום ההשקעה המסוים כמו למשל נדל"ן או השקעה בחברות טכנולוגיה, ביוטק ועוד.
האסטרטגיה הייחודית של קרן הגידור, מבטיחה פיזור מבוקר של כספי המשקיעים, המופקדים כולם בחברה לנאמנות של בנק לאומי המהווה הנאמן ומורשה החתימה היחיד.
לחברת וולת'סון קרנות גידור שונות, ואם אתם מעוניינים לקבל יעוץ באשר לאפשרויות ההשקעה בקרנות הגידור של החברה, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 

קרנות גידור בישראל