פרויקט מחיר למשתכן

מחיר למשתכן הוא פרויקט הדגל של משרד האוצר, למימון וסבסוד קרקעות כדי להקים בנייני מגורים, ולשווק דירות שמחירן נמוך בכ-20% ממחירן בשוק החופשי.

WG היא שותפות מוגבלת בחברת וולת'סטון המתמחה במימון פרויקטים של מחיר למשתכן באזורים שונים ברחבי הארץ.

WG מעורבת בפרויקטים הללו בהעמדת ערבויות להשתתפות במכרזים השונים, מימון לרכישת הקרקע מהמדינה והבנייה כמובן. במקרים הללו WG משתמשת בשותף הכללי והמנהלת וכל שותפות מטעמה משקיעה בפרויקט אחר של מחיר למשתכן ברחבי הארץ.

הכספים למטרת מימון פרויקטים של מחיר למשתכן, מופקדים בחשבונות נאמנות בבנק לאומי, כאשר הנאמן היא החברה לנאמנות של בנק לאומי לישראל בע"ה והיא גם מורשה החתימה היחיד.

למה כדאי לכם להשקיע ב-WG CAPITAL?

פרויקט מחיר למשתכן היא השקעה בטוחה המניבה תשואה וודאית ובטוחה. יותר מזה, בעוד כמה שנים מחיריהן של  הדירות הנבנות היום במסגרת מחיר למשתכן יהיו גבולות לעין ערוך וכל מיני שמשקיע היום בדירות הללו מבטיח לעצמו רווחיות משתלמת.

WG היא הקרן היחידה בישראל המשקיעה בפרוייקט של מחיר למשתכן, והיא מעסיקה צוות שלם של אנשי מקצוע מתחומי הנדל"ן כדי לעשות את ההשקעות הנכונות ביותר, במיקומים הכי אטרקטיביים. הצוות כולל מהנדסים, כלכלנים, שמאים, חברות הנדסה ועוד.

חברת WG היא חברת בת של וולת'סטון החזרות. מנגנוני ההשקעה הפשוטים והחכמים שלה, וההתמקדות שלה באפיקי השקעה אלטרנטיביים בעולם ובארץ, הם כלי גידור בטוחים.

וולת'סטון נדל"ן הנה חברת אחות העוסקת גם היא במימון פרויקטים של חברות נדל"ן בישראל, כמו תמ"א 38 בתל אביב, התחדשות עירונית, פרויקטים של פינוי בינוי ועוד. הכספים מוקעים בחשבון נאמנות ונמצאים בפיקוח של אחת מפירמות רואי החשבון מהמובילות בארץ.

מהם יתרונות ההשקעה?

חברות ההשקעה WG וגם חברת הנדל"ן של חברת האם וולת'סטון, משתמשות במנגנוני הגנה פיננסיים המצמצמים את חשיפת המשקיעים לסיכון. בנוסף מתקיימת שקיפות מלאה וביטחון בשוק ההשקעות. וולת'סטון גשם קפיטל, מנהלת את ההשקעות באמצעות איגוד המשקיעים תחת שותפות מוגבלת הנרשמת לתקופות מוגדרות מראש. הכספים מועברים לחשבון בנק של השותפות בבנק לאומי שהנו גם מורשה החתימה היחיד. לנאמן במקרה זה החברה לנאמנויות של בנק לאומי לישראל, יש את הזכות במקרה הצורך, לנקוט בהליכים משפטיים נגד היזם בהתאם לחוק. וולת'סטון בנוסף מציעה מגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות המתאימות אישית לכל משקיע.

תיק ההשקעות של גשם קפיטת חושף את המשקיעים להשקעות מגוונות, וכל אחת מהן תשקיע בין 1-3 פרויקטים.

מחיר למשתכן!

מחיר למשתכן הוא פרויקט דגל של משרד האוצר, במטרה לפתור את החסר הגדול הקיים בדירות מגורים במחירים סבירים, לזוגות צעירים, משפחות ובודדים.

הזכאים להשתתף בתוכנית הם חסרי דירה, או מי שלא הייתה ברשותם דירה ב-6 השנים האחרונות, כמו גם דירה בדמי מפתח, מק חקלאי ועוד.

פרויקט מחיר למשתכן מתקיים בכל רחבי הארץ ופועל במתכונת של הגרלה בפיקוח.

פרויקט מחיר למשתכן