פרויקט מחיר למשתכן – במה מדובר?

לאלו מכם שלא יודעים, בשנים האחרונות המדינה שוקדת על הגברת היצע הדירות הקיים ומתן הקלות לאלו שלא היו מסוגלים לרכוש דירה עד עתה. כך למשל, במסגרת פרויקט מחיר למשתכן, המדינה שמה לנגד עיניה את המטרה של הגדלת היצע הדירות הקיים במדינה והענקת תנאים מעודפים לזוגות צעירים מחוסרי דיור.

המדינה באה לטובת האזרחים

במסגרת פרויקט מחיר למשתכן המדינה מוזילה את מחיר הקרקעות שהיא משווקת על ידי רשות מקרקעי ישראל ומשרדי הבינוי והשיכון. כך היזמים נהנים ממצב שבו הם יכולים לרכוש קרקעות במחירים אטרקטיביים יותר, מה שמוביל לכך שהם יכולים להוריד את המחירים ולהציע את הדירות במחירים טובים יותר.

הדירות עצמן משווקת על ידי המדינה ובדיוק בזמן שבו מקבלים את האישור להיתר הבנייה. מימון של פרויקט מחיר למשתכן יכול להיות מורכב, שכן יש לדעת איך להתנהל אל מול גורמים שונים המעורבים בעניין, כמו חברות הנדסה, שמאות וכלכלה.

פיקוח וניהול פרויקט מחיר למשתכן

אצל וולת'סטון capital מתמחים בניהול ופיקוח של כל המתרחש בעת בחירת עסקת הנדל"ן. אם אתם רוצים לשים את הכסף שלכם בידיים בטוחות ולדעת שהוא הולך למקום הנכון, אז כמובן שיהיה כדאי לכם ליצור קשר עם וולת'סטון מבלי לחשוב פעמיים.

אין זה משנה מהי הסיבה בגינה אתם צריכים עזרה עם עסקת הנדל"ן שלכם, תוכלו להיות בטוחים שאצל וולת'סטון ידאגו ללוות אתכם שלב אחר שלב ולוודא שאתם תוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם בכל המובנים.

אם תדעו לשקול את הצעדים שלכם בקפידה ולבחון כל מהלך שלכם בעולם הנדל"ן, אתם ללא ספק תוכלו לנצל בחוכמה את הכסף שלכם ולדעת שהכסף שלכם לא יגיע למקומות שלא יטיבו עמכם בסופו של דבר. כל עסקת נדל"ן צריכה להתבצע אך ורק לאחר בדיקה קפדנית של כל הפרמטרים והגורמים המעורבים בעניין.

וולת'סטון עוזרים לכם עם מימון פרויקטים בנדל"ן

רוצים להיעזר בשירותיה של חברה שתוכל ללוות אתכם עם כל העסקאות הנדל"ן שאתם שוקלים לבצע? במקום לפעול לבדכם וללא כל ליווי מקצועי, תעשו את הדבר הנכוון ופשוט תפנו אל וולת'סטון, והם כבר יעזרו לכם.

אצל וולת'סטון פועל צוות עם התמחות וניסיון של שנים רבות בעולם הנדל"ן ההשקעות, וזאת כאשר הם יודעים להפריד בין העיקר לתפל, כך שכאשר אתם בוחרים בשירותים שלנו, אתם בעצם יכולים להיות בטוחים שהכסף שלכם הולך למקום, וזה ללא ספק יאפשר לכם להיות רגועים.

 

פרויקט מחיר למשתכן