השקעה בקרנות נדל"ן למימון פרויקטים מסוג תמ"א 38

מימון תמא 38 – עולם ההשקעות האלטרנטיביות, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להצטרף לאחת מקרנות הנדל"ן המנוהלות על ידינו בחברת וולת'סטרון למטרות מימון פרויקטים מסוג תמ"א 38. בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא מידע מורחב על כל אחד מהיתרונות המובהקים הנלווים להשקעה חכמה בפרויקטים מסוג תמ"א 38.

וולת'סטון נדל"ן – אחת מהחברות הגדולות והמובילות ביותר בישראל לפרויקטים מסוג מימון תמא 38

אנחנו בחברת וולת'סטון נדל"ן, עוסקים ומתמחים במימון וליווי פיננסי של פרויקטים בענף הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. מימון תמ"א 38 הינה פעולה המיושמת על ידינו בעשרות פרויקטים בגוש דן, חיפה וירושלים, כאשר כל אחד מהפרויקטים בהם אנו משמשים כשותף כללי ממוקמים באזורים בעלי פוטנציאל הרווחיות הגבוה ביותר עבור כלל המשקיעים.

הצטרפות לאחת מקרנות הנדל"ן המנוהלות מטעמנו למטרות מימון תמ"א 38, מאפשרת לכל אחד ואחת מהמשקיעים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות השקעה מובהקים הכוללים בין היתר:

  • כספי המשקיעים משמשים לצרכי השלמת ומימון ההון העצמי הנדרש לפרויקטים השונים כהלוואות בלבד
  • קרנות הנדל"ן שלנו מנוהלות על ידי צוותים מנוסים ומיומנים בתחום מימון הנדל"ן והן מלוות על ידי מיטב היועצים המקצועיים בתחום, לרבות, שמאי מקרקעין, יועצים משפטיים, חברות הנדסה וכדומה
  • כספי המשקיעים מופקדים ישירות לחשבון נאמנות בבעלות השותפות בלבד, כאשר נאמן החשבון הינו מורשה החתימה היחיד בחשבון
  • המשקיעים באחת מקרנות הנדל"ן המנוהלות על ידינו למטרות מימון תמ"א 38 נהנים מקדימות תשואה על פני השותף הכללי והיזמים בכל פרויקט
  • המשקיעים שלנו נהנים מסל שלם של בטוחות הפועל לטובתם- סל זה כולל שעבוד זכויות היזמים, רישום משכנתא במידת האפשר וליווי ופיקוח חיצוני של משרד רו"ח מוביל בתחומו

קרנות הנדל"ן שלנו למימון פרויקטים מסוג תמ"א 38, כוללות בתוכן 3 סוגי קרנות עיקריים:

  1. קרן טרום היתר – קרן הפועלת למימון פרויקטים לאחר חתימת בעלי הדירות במבנה המיועד לעבודות תמ"א 38 על הסכם מחייב ועד לקבלת היתר בתנאים.
  2. קרן היתר – קרן הפועלת למימון פרויקטים לאחר קבלת היתר ו/או היתר בתנאים.
  3. קרן היתר מוגנת – קרן הפועלת למימון פרויקטים לאחר קבלת היתר ו/או היתר בתנאים וזאת כאשר תנאי ההיתר מגובים בפוליסה של חברות ביטוח בינלאומיות.
תמא 38 תל אביב | מימון תמא 38