מחיר למשתכן פרויקטים

חברת וולת'סטון באמצעות כמה קרנות, מזמינה משקיעים להשקיע בתכנית מחיר למשתכן פרויקטים כדאיים בכל רחבי הארץ.

WG- מחיר למשתכן של חברת וולת'סטון היא האמצעי להשקיע בפרויקטים של נדל"ן במסגרת התכנית. השקעה כזו הנה מניבה ביותר ולראייה- אנשי כלכלה ועסקים שונים שהקימו רק לאחרונה קרנות ומזמינים משקיעים להשקיע דרכם בתכנית מחיר למשתכן פרויקטים אטרקטיביים.

כדי להרים פרויקט של מחיר למשתכן, דרושה השקעה וחברת וולת'סטון באמצעות WG- מחיר למשתכן משקיעה בפרויקטים כאלה. שוק הנדל"ן הוא אחד האפיקים הכי בטוחים היום להשקעה ובפרט פרויקטים של מחיר למשתכן אשר מראש יש בהם כדאיות כלכלית ברורה.

להשקיע בתכנית מחיר למשתכן פרויקטים שווים!

הרעיון המרכזי הטמון בנושא פרויקט מחיר למשתכן הוא לאפשר לזוגות צעירים, בודדים ולמשפחות חסרות דיור, להגיע לדירה. עליית המחירים המטאורית של דירות בארץ יצרה מצב בו רוב הצעירים אינם יכולים היום לרכוש לעצמם דירה ולהתחיל את החיים שלהם ברגל ימין.

93% מהקרקעות בישראל הן בבעלות המדינה והיא גם היזם המרכזי בהכשרת הקרקע לבנייה. למרות זאת באזורים של ביקוש, יש ריכוז גבוה של קרקעות בבעלות פרטית כמו למשל בתל אביב, השרון ועוד.

82% מהקרקעות הללו מרוכזות בצפון ובדרום הארץ. השטח הכולל של תל אביב וירושלים הוא 13.5%, כאשר 18% מהשטחים בהן הוא של ידיים פרטיות ולפיכך, למדינה אין שום שליטה על קרקעות כאלה.

מחיר למשתכן פרויקטים יהיו בדרך כלל באזורים בהם הקרקע שייכת למדינה.

השקעה ידועה מראש- מחיר למשתכן פרויקטים

אם זכאי תכנית מחיר למשתכן פרויקטים, יכולים לרכוש דירה בכ-20% פחות ממחירה, הרי שבוודאות כל מי שמשקיע בפרויקט כזה, הולך ליהנות מ-20 האחוזים האלה.

הסיבה של תכנית מחיר למשתכן פרויקטים, היא בגלל חוסר בדירות במחירים שפויים, והשתלטות על תחום הנדל"ן מצד משקיעים זריזים וחכמים.

ב-2012 הגדילה רשות מקרקעי ישראל את שיווק הקרקעות שלה, כאשר עיקר גידול ההיצע נרשם בחיפה ובחריש ובתל אביב, המרכז וכן בירושלים הייתה ירידה בשיווקי הקרקעות בשנת 2013.

אין ספק כי למדינה יש מגבלות חמורות על היכולת שלה להגדיל את היצע הדירות במרכז. חוסר הפשרת הקרקעות מוביל את המדינה ליצירת אזורי ביקוש חדשים ובהם בעצם מיושמת היום תכנית מחיר למשתכן פרויקטים באזורים שונים ברחבי הארץ.

מחיר למשתכן פרויקטים למשקיעים

ביישום תכניות מחיר למשתכן פרויקטים שונים, מעורבים היום משקיעים רבים וכמה קרנות. היזמים רוצים להשיג קרקעות לבניית דירות למגורים, אך לא תמיד יש ביכולתם להשיג את המימון הדרוש. בדיוק במשבצת הזו נכנסת חברת וולת'סטון וקרנות הנדל"ן שברשותה. צוותים מיוחדים של החברה בודקים ומסננים פרויקטים של נדל"ן והולכים על הפרויקטים הכי טובים של מחיר למשתכן, אלה שעוד לפני תחילת הבנייה כבר ישיגו את התשואה שלהם. מחיר למשתכן פרויקטים להשקעה עושים דרך הקרן WG של חברת וולת'סטון.

מחיר למשתכן פרויקטים