כיצד להשקיע חכם בענף הנדל"ן גם מבלי לרכוש דירה להשקעה?

על מנת להשקיע בצורה חכמה בענף הנדל"ן ללא הצורך ברכישת דירה להשקעה, יש להבין מהן השקעות נדל"ן. השקעות נדל"ן הן למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של אפשרויות השקעה שונות העומדות לרשותכם בשוק הנדל"ן המקומי והגלובאלי כאחד. כאשר מדברים על השקעות נדל"ן, נהוג לדבר על רכישה של נכסי נדל"ן כאלה ואחרים, לרבות, דירה להשקעה, וזאת בעיקר למטרות יצירת השקעות תשואה (השקעות בהן הרווח נוצר לאורך זמן באמצעות דמי השכרת הנכס) ו/או השקעות השבחה (השקעות בהן  מתבצע שיפוץ כללי בנכס לאחר רכישתו ומכירתו של הנכס לאחר שיפוץ במחיר רווח).

אנחנו בוולת'סטון נדל"ן, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם להשקיע חכם בענף הנדל"ן גם מבלי להידרש לרכישת נכס כזה או אחר לצרכי השקעה, וכל זאת באמצעות קרנות נדל"ן המנוהלות על ידינו במסגרת שותפויות מוגבלות בהן אנו משמשים כשותף הכללי.

קרנות הנדל"ן שלנו מיועדות לצרכי מימון וליווי פיננסי לפרויקטים שונים למגורים ברחבי הארץ, לרבות, פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ופרויקטים מסוג תמ"א 38 בפרט, פרויקטים הנכללים בתכנית הדגל של ממשלת ישראל: מחיר למשתכן ועוד מגוון רחב של פרויקטים נבחרים ברחבי הארץ.

השקעות נדל"ן באמצעות קרנות הנדל"ן שלנו ללא דירה להשקעה

קרנות הנדל"ן שלנו, הוקמו למעשה למטרות מימון ההון העצמי הנדרש ליזמים בפרויקטים שונים בענף הנדל"ן, כאשר כספי המשקיעים משמשים לצרכי הלוואות בלבד. הצוות הבכיר המנהל את הקרנות מטעמנו, מורכב מאנשי מקצוע בענף המימון והנדל"ן והוא מלווה על ידי מיטב היועצים המקצועיים בתחום הנדל"ן, לרבות, שמאים, חברות הנדסה, יועצים משפטיים ומומחים נוספים בתחום הנדל"ן.

כאשר אתם בוחרים להשקיע באחת מקרנות הנדל"ן המנוהלות על ידי במסגרת שותפויות מוגבלות, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם מגוון רחב של יתרונות בדרך להשקעה חכמה בענף הנדל"ן גם מבלי להידרש לרכישת נכסים כאלו ואחרים, כאשר בין יתר היתרונות העומדים לרשות המשקיעים לאורך כל הדרך תוכלו למצוא:

  • הקפדה יתרה על בחירת הפרויקטים השונים בהם מושקעים כספי המשקיעים לצרכי הלוואות בלבד- מרבית הפרויקטים בהם אנו בוחרים להשקיע ממוקמים באזורי הביקוש (גוש דן, חיפה וירושלים) והם מתאפיינים בפוטנציאל רווחיות גבוה במיוחד.
  • הפקדה ישירה של כספי ההשקעה בחשבון נאמנות המנוהל ומפוקח על ידי משרד רו"ח מוביל בתחומו: משרד PWc קסלמן&קסלמן
  • פיזור השקעות אופטימאלי בין מספר פרויקטים נבחרים ברחבי הארץ

ויתרונות רבים נוספים ההופכים את קרנות הנדל"ן שלנו לדרך החכמה והמשתלמת ביותר להשקעות נדל"ן בישראל גם מבלי להידרש לרכישת דירה להשקעה.

דירה להשקעה