חברות נדל"ן בישראל- איך בוחרים אחת ובמה כדאי להשקיע?

נדל"ן הוא אחד מאפיקי ההשקעה הכי בטוחים וכדאיים, במיוחד בארץ. חברת וולת'סטון המתמחה בהשקעות מסוגים שונים, שותפה ומעורבת גם בהשקעות מסוגים מגוונים בנדל"ן כמו למשל השקעה בתוכניות תמ"א 38 במקומות אטרקטיביים, מימון הון עצמי של יזמים או קבלנים בפרויקטים של מחיר למשתכן ועוד.

ההשקעות בנדל"ן באמצעות חברת וולת'סטון, הן מן המבוקשות ביותר בארץ והכול נעשה בשקיפות ובקרה מלאה של מומחים מתחומים שונים.

השקעה בפרויקטים של מחיר למשתכן

אם אתם מחפשים חברות נדל"ן בישראל, כדאי לכם לבדוק את ההתמחות של החברה. חברת WG היא חברת בת של וולת'סטון, המתמחה בהקמת שותפויות מוגבלות לצורך מימון פרויקטים של נדל"ן ובין השאר גם בתכנית מחיר למשתכן באזורים שונים בארץ.

החברה מתמחה באיתור פרויקטים של מחיר למשתכן, שיש להם פוטנציאל רווחי גבוה באזורים שונים בארץ. המעורבות מתחילה בהעמדת ערבויות למכרזים, מימון הון עצמי של יזמים או קבלנים לרכישת הקרקע וכן עלות הבנייה.

הפעילות נעשית באמצעות העברת הכספים לחשבון הנאמן שהוא "החברה לנאמנות של בנק לאומי", שהוא גם מורשה החתימה היחיד.

קרן טרום היתר- השקעה בהתחדשות עירונית

אחת מההתמחויות של חברת וולת'סטון היא השקעות אלטרנטיביות. קרן "טרום היתר" של חברת וולת'סטון מתמחה במימון פרויקטים של תמ"א 38 במקומות הכי אטרקטיביים בארץ כמו תל אביב. כל שותפות משקיעה בפרויקטים שונים ומלווה את התהליך החל מחתימת בעלי הדירות ועד לקבלת ההיתר.

קרן טרום היתר מורכבת מאנשי מקצוע ומומחי איתור הזדמנויות גם של התחדשות עירונית באזורים אטרקטיביים בעלי פוטנציאל רווחיות ברור. הקרן משקיעה באמצעות שותפויות מוגבלות, בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית, כאשר כספם של המשקיעים מועבר לחשבון הנאמן "החברה לנאמנות של בנק לאומי לישראל בע"מ", שהנה גם מורשה החתימה היחיד.

תמ"א 38- הזדמנות נדל"ן!

תכניות מתאר ארציות מקבלות עידוד מהמדינה ליישום תכניות תמ"א 38 או התחדשות עירונית, ע"י הקלות במיסוי והרחבת אישורים.

ישנן הרבה מאוד שכונות בערים מרכזיות שנבנו בחיפזון במהלך שנות השישים כדי לפתור את מצוקת הדיור של העולים החדשים, ולעירייה יש עניין לקדם התחדשות עירונית של שכונות שלמות כולל פיתוח וחידוש תשתיות, פיתוח סביבתי ועוד. הדירות בפרויקטים אלו הן ייחודיות וחדשות ויש להן ביקוש גבוה מצד משקיעים. בפרויקטים של התחדשות עירונית, הורסים ובונים מחדש בניינים שלמים ובפרויקטים של תמ"א 38 מחזקים יסודות של בניינים נגד רעידות אדמה, משדרגים את כל הבניין והיזם מקבל כמה דירות המתווספות לבניין. זוהי השקעה כדאית ובטוחה, במיוחד אם מדובר ברחובות מבוקשים בערים מרכזיות.

למה להשקיע בפרויקטים של נדל"ן?

הנדל"ן בישראל מעולם לא מפסיד – הוא תמיד מרוויח. על כל פרויקט בניה יש המון קופצים שרוצים להגשים את החלום הישראלי של רכישת דירה. משקיעים יודעים כי בניגוד להשקעות אחרות כמו למשל בשוק ההון, יש ביטחון וכדאיות רבה יותר בהשקעה בפרויקטים של נדל"ן. לכן, חברת וול'תסטון היא מהמובילות בארץ בתחום ההשקעות ומגייסת משקיעים גם לתחומי הנדל"ן בהם היא מעורבת.

חברות נדל"ן בישראל