השקעות נדלן בישראל- ההזדמנות הבאה שלכם

העלייה החדה של מחירי הנדל"ן בארץ, יצרו הזדמנות של השקעות נדל"ן בישראל. נדל"ן הוא מוצר מאוד מבוקש והמחירים רק עולים כל הזמן.
מומחים מתחום השקעות נדל"ן לא צופים ירידה במחירים ואף טוענים כי הריבית הנמוכה היא הזדמנות לרכוש נכס להשקעה או להשקיע בקרנות של נדל"ן.
בעשור האחרון עלו מחירי הנדל"ן למגורים בארץ בממוצע של 83%. זאת אומרת שאם דירה עלתה לפני עשר שנים מיליון ₪, היא עולה היום בערך 1,800,000 ₪, התשואה השנתית על השקעה כזו עומדת על כ-9.6% בממוצע.
חברת וולת'סטון המקימה קרנות גידור ומנהלת תיקי השקעות במגוון תחומים, הקימה גם קרנות המיועדות להשקעות בשוק הנדל"ן בארץ.

השקעה בתמ"א 38- עכשיו יותר מתמיד

חברת וולת'סטון מציעה למשקיעים השקעה בקרנות הנדל"ן שהקימה, כמו קרן טרום היתר המתמחה במימון פרוייקטים של נדל"ן. הקרן משקיעה בפרויקטים כדאיים של תמ"א 38 במקומות אטרקטיביים וגם בפרויקטים של התחדשות עירונית.
יש לציין כי שני תחומי הנדל"ן הללו צברו תאוצה בשנים האחרונות, ואין כמעט עיר בארץ ששכונות שלמות בה זוכות להתחדשות עירונית, במסגרתה מקבלים הדיירים דירות חדשות ומשופרות, על תשתיות משופרות והמשקיעים נוגסים נתח ראוי מהעסקאות הללו, שכן מדובר על דירות חדשות במקומות אטרקטיביים.
גם תמ"א 38 למשל בת"א היא תוכנית שכבר שינתה את פניה של מרכז תל אביב, כאשר בהמון רחובות הסמוכים לדיזנגוף סנטר, מתבצעים כמה וכמה פרויקטים של תמ"א והיד עוד נטויה.
אין צורך להרחיב על כדאיות ההשקעה, במיוחד כשמדברים על תמ"א 38 תל אביב, שכל דירה בה שווה מיליונים רבים, והמחיר רק עולה כל הזמן.

איך פועלת קרן טרום היתר?

וולת'סטון נדל"ן, באמצעות קרן טרום היתר, מקימה שותפויות מוגבלות, אשר מושקעות במספר פרויקטים של השקעות נדלן בישראל. היא משמשת בהן כשותף והמנהל הכללי ושותפה במימון פרויקטים כמו תמ"א 38 או התחדשות עירונית, משקיעה החברה רק לאחר חתימה של כל הדיירים על הסכם מחייב, וקבלת היתר לביצוע התוכנית.
הכסף המושקע בקרן טרום היתר מופקד בחשבונות הנאמנות של השותפויות המוגבלות, באמצעות הנאמן – החברה לנאמנות של בנק לאומי בע"מ שהנו הנאמן ומורשה החתימה היחידי.

השקעה בתוכנית מחיר למשתכן- השקעות נדל"ן בישראל

WG CAPITAL היא הקרן הראשונה והיחידה בארץ של חברת וולת'סטון, המשקיעה בפרויקטים כדאיים של מחיר למשתכן. בקרן יושב צוות של מומחים בתחום מימון נדל"ן כמו גם חברות כלכלה, שמאות והנדסה הבודקים סוגי פרויקטים שונים של מחיר למשתכן, ומתמחים באיתור פרויקטים מעניינים שלצדם רווח כלכלי. הם מעורבים בהשקעות בפרויקט, החל מהעמדת הערבויות, השתתפות במכרזים ועד למימון הון עצמי לרכישת הקרקע מהמדינה.
ההשקעות נעשות באמצעות שותפויות מוגבלות. WG הנה השותף הכללי והמנהל, כאשר הכספים מושקעים בקרן נאמנות של בנק לאומי שהנה הנאמן ומורשית החתימה היחידה.
אם אתם מתעניינים בהשקעה בתוכניות מחיר למשתכן, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

השקעות נדלן בישראל | דירה להשקעה