השקעות אלטרנטיביות- מה כדאי לדעת?


השקעה בקרנות גידור, יחסית לקרנות אחרות, לא נוטלת סיכונים מיותרים, כך שהסיכוי להפסד הוא כמעט מינימלי. השקעה בקרנות גידור של חברת Wealthstone, הן הצעה מצוינת עבור מי שיש בידו סכום כסף מסוים, והוא איננו יודע כיצד להשקיע אותו.
חברת CAPITAL מיסודה של חברת וולסטון, מציעה למשקיעים הקמה וניהול של קרנות גידור באפיקי השקעה שונים כמו שוקי הון גלובליים. קרנות הגידור של חברת וולסטון מנוהלות ע"י מומחים של ניהול השקעות תוך ניצול טכנולוגיה גבוהה ותוכנות לשילובים ייחודים של השקעות מניבות, ללא סיכון.
השיטה בה מנהלת חברת קפיטל את קרנות הגידור מניבה שמירה מבוקרת על רמת סיכון, תשואה חיובית רצופה לאורך זמן וכן מדדים פיננסיים מרכזיים עם יצירת מתאם נמוך.
חברת וולת'סטון קפיטל מנוהלת תחת שותפות מוגבלת בחשבון נאמנות תחת פיקוח ובקרה של רואה חשבון מהמובילים בתחומו.

משקיעים בתמ"א 38

קרן טרום היתר של קבוצת וולת'סטון נדל"ן, מציעה למשקיעים מימון פרוייקטים באמצעות שותפויות מוגבלות, כאשר כל שותפות מושקעת במספר פרויקטים שונים של תמ"א 36 ברחבי הארץ, ובמיקומים אטרקטיביים, והן חלק מתחום של השקעות אלטרנטיביות בחברת וולת'סטון.
הקרן מתמחה גם בפרויקטים של פינוי בינוי, ומעורבת בהשקעה רק לאחר חתימה של כל בעלי הדירות על הסכם וקבלת היתר הבנייה. ההשקעות הנדלניות הללו מנוהלות באמצעות שותפויות מוגבלות כאמור, בהן חברת וולת'סטון משמשת כשותף והמנהל הכללי. כספי המשקיעים מופקדים בחשבונות השותפויות המובלות, בהן החברה לנאמנות של בנק לאומי לישראל בע"מ, הנה מורשית החתימה היחידה והנאמן היחיד.
שוק הנדל"ן הישראלי ובעיקר השקעה בתמ"א 38 או בתוכניות פינוי-בינוי באזורים אטרקטיביים, נחשבים כהשקעה מניבה ובטוחה הרבה יותר מהשקעה בשוק ההון.

השקעה בנדל"ן- השקעות אלטרנטיביות

אם אתם מתעניינים בתחום השקעות נדלן בישראל, השקעות בנדל"ן במסגרת חברת וולת'סטון כלולות בנישה של השקעות אלטרנטיביות, למי שרוצה להיכנס גם לתחום ההשקעות הרווחי והבטוח הזה.
תוכניות המתאר הארציות מאוד אטרקטיביות לשוק הנדל"ן. הן עשויות להעיד על התפתחויות עתידיות במקומות שונים, תוך קבלת עידוד מהמדינה להשקיע במקומות מסוימים ע"י הקלות במיסים.
בפרויקטים אלה מוצעות דירות חדשות למכירה בעלות ביקוש גבוה, הנבנות במרכזי הערים במקומות מבוקשים מאוד. הפרויקטים של תמ"א 38 במקומות אלה הם השקעה רווחית וכדאית, ויש הרבה קופצים על כל פרויקט כזה.
השקעה בנדל"ן אצל חברת וולת'סטון היא חלק מההשקעות האלטרנטיביות שמציעה החברה.

יתרונות השקעה בתמ"א 38 או פינוי בינוי

  • חשיפת התיק בנכסים אטרקטיביים לא סחירים.
  • השקעה בפרויקטים של נדל"ן באזורי ביקוש.
  • יתרונות השגת תשואה מהשקעה וקדימות של החזר ההשקעה לפני היזמים.
  • השקעה לטווח קצר. 
    אם יש לכם סכום כסף, אותו אתם מעוניינים להשקיע בהשקעות אלטרנטיביות, אנו מציעים לכם להצטרף לקרנות ההשקעה בנדל"ן של חברת וולת'סטון. לאחר החתמתכם ע"י נציג החברה, תוכלו להשקיע את כספכם בחשבון של החברה לנאמנות של בנק לאומי, שהיא הנאמן ומורשית החתימה היחידה.
    לחברת וולת'סטון ועדת השקעות אשר בוחרת את הפרויקטים הנכונים להשקעה עפ"י ניתוח כלכלי, הנדסי, משפטי, ביטוחי ושמאי.
    לחברת וולת'סטון השקעות אלטרנטיביות נוספות במגוון קרנות.

 

השקעות אלטרנטיביות