השקעה בסטארט אפ

שום חברת סטארט אפ לא יודעת אם אין לה ביד את תוכנת ה"ווייז" הבאה, שנמכרה לגוגל ב-2013 ב-1.03 מיליארד דולר.

ישראל ידועה כאומת הסטרטאפ ומדי שנה מוקמות בארץ כ-1,000 חברות סטארט אפ בכל מיני תחומים. מומחים מכל העולם מגיעים לישראל, ומתעניינים בשיתופי פעולה, השקעות ומיזוגים לצורך יצירת האקזיט הבא. חברת סיטרין השקעות בטכנולוגיה היא ערוץ השקעות נוסף של חברת וול'סון PRIVET EQUITY, המתמחה באיתור השבחה והשבחה של חברות טכנולוגיות. סיטרין מתמקדת בחברות טכנולוגיה עם פוטנציאל פריצה עצום לשוק הבינלאומי.

מלבד ההשקעה הפיננסית, מענקיה סיטרין לחברות שהיא מלווה, סיוע בבניית אסטרטגיה, חיפוש ואיתור אחר משקיעים, ביצוע מיזוגים ורכישות, ליווי תהליכים פיננסיים ועוד.

פלטפורמה ייחודית להשקעה בחברות סטארט אפ!

סיטרין הקימה פלטפורמה ייחודית באמצעותה היא משקיעה בחברות טכנולוגיה. הפלטפורמה פועלת עם שותפויות מוגבלות, שחברת סיטרין משמשת בהן שותף כללי. המודל הזה מאפשר לכל משקיע, להיות שותף פיננסי, תוך מעקב וקבלת דיווח שוטף מהקרן בכל זמן נתון.

בחברת סיטרין יכולות להשקיע גם חברות וגם אנשים פרטיים, שייהנו ממגוון הזדמנויות השקעה בכל מיני שותפויות מוגבלות בעלי תקופות השקעה שונות כמו בחברות הייטק, חברות ביוטק, שותפויות להקעה בחברות העתידות להנפיק את עצמן בבורסה, וזאת הם יכולים לעשות עבור מספר חברות או חברה מסוימת.

המודלים של ההשקעות מאפשרים פיזור של כספי ההשקעה וכן לתקופות זמן מוגדרות מראש.

למשקיעים מוסדיים מציעה חברת סיטרין השקעות בחו"ל, קבוצות משקיעים ייעודיות ועוד.

להשקיע בווייז הבא…

רבים משקיעים בחברות הייטק ישראליות, גם באמצעות קרנות השקעות בחברות בתחום הביו-טק, הסייבר וההייטק כמו חברת סיטרין של חברת וולת'סטון Private Equity, המייצרת שיתופי פעולה עם חברות מובילות. וולת'סטון השקעות בתחום ההייטק מחזיקה במומחים שיש להם ניסיון בשוק הזה, כדי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע. הצוותים הללו הם שבוחרים את ההשקעות, מלווים את החרות ויוצרים הזדמנויות להשקעה בענפי הייטק שונים.

יש להדגיש כי כספי המשקיעים מופקדים לחשבון הנאמן שהוא "החברה לנאמנויות של בנק לאומי בע"מ, שהיא גם מורשת החתימה היחידה בחשבון השותפות.

כספם של המשקיעים נחלק בצורות שונות (כדי לא לשים את כל הביצים בסל אחד…), וכן הם מקבלים תשואה עוד לפני השותף הכללי.

השקעה בחברות סייבר- הדור הבא של ההייטק

אחד התחומים הכי מעניינים היום חברות סטארט אפ, הוא פיתוח של תוכנות הגנה בפני מתקפת סייבר, פרצות אבטחה ועוד.

סייבר יש לציין הוא קיצור של המילה קיברנטיקה, התייחס בעיקר לעולם האינטרנט. למרחב הזה יש שלושה רבדים: תוכנה, חומרה וגורם אנושי. סייבר טרור למשל הוא ניצול רשת האינטרנט כדי לבצע פעילות טירור, לוחמת סייבר, היא פעולה אלימה שנוקט ארגון טרור או מדינה כדי לגרום נזק למערכת המחשבים של גורם מסוים.

גם בישראל משקיעות חברות סטארט אפ רבות בנושא של אבטחה כנגד פעילות סייבר. וולת'סטון מתמחה באפיקי השקעה רבים ומציעה מגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות אשר יתאימו בדיוק לכל משקיע לפי צרכיו.

השקעה בסטארט אפ