השקעות אלטרנטיביות - סיכוני השקעה

ההשקעות האלטרנטיביות הופכות להיות זמינות לציבור רחב של משקיעים לעומת העבר, בעיקר באמצעות השקעה בקרנות נאמנות זרות, קרנות נדל"ן ומוצרי השקעה חדשים נוספים

השקעה במימון נדל"ן גם בתקופה של חוסר ודאות

כיצד פועל שוק ההשקעות של מימון הנדל"ן בצל מגפת הקורונה וחוסר הוודאות בו המשק נמצא? עו"ד גיא קרן, מנכ"ל חברת וולת'סטון נדל"ן בפודקאסט המסביר מדוע השקעה בנדל"ן ממשיכה להיות אטרקטיבית ונכונה גם בתקופה הזאת

קרן פרייבט אקוויטי: השקעה בתשתיות עם גידורים ייחודיים גם למקרי קיצון

הביקוש גדול, התזרים ידוע מראש, הגוף המזמין את הפרויקט הוא גוף ממשלתי או ציבורי והאו"ם מעודד את התחום. וולת'סטון-סינרג׳י מנגישה לציבור את שוק ההשקעה בתשתיות ומגבה אותו בביטחונות גם לתרחישי קיצון.

מנכ"ל וולת'סטון מאמין בירושלים: "לא רואים אופק לירידת מחירים"

עם מינהלת התחדשות עירונית מהוותיקות בארץ, ממשיכה ירושלים לקדם פרויקטים חדשים בשטחה, לצד הדיירים שייהנו משדרוג באיכות החיים, גם המשקיעים לא מאחרים לזהות את הפוטנציאל. 

להשקיע בנדל"ן– עם פוליסה של חברת ביטוח: מהי קרן היתר מוגנת?

בפני המשקיע הממוצע עומדים כמה אפיקי השקעה אפשריים. ישנם כאלו סולידיים, ישנם כאלו עם סיכון בינוני ואף גבוה, אך לכולם מכנה משותף אחד: בכולם רכיב הסיכון קיים. יצאנו לחפש פתרונות מעניינים לרכיב הסיכון שנמצא בהשקעות.

קרנות גידור בישראל

לבחור את ההשקעות הכי נכונות ללקוחות

מדד וולת'סטון מסייע לכל סוכן ביטוח או מתכנן פיננסי למצוא את ההשקעה האידיאלית או תמהיל ההשקעות האלטרנטיביות המותאם עבור לקוחותיו.

Wealthstone Standard

הבשורה של 2019: כך שוק המימון מתאים את עצמו לשוק הנדל"ן

התנופה בתחום ההתחדשות העירונית גורמת לשינוי באופן מימון אותם פרויקטים. עו"ד גיא קרן, מנכ"ל וולת'סטון נדל"ן מסביר מה בוחנים הגופים המממנים כשמדובר בפרויקט תמ"א ומדוע מדובר בהשקעה יחסית בטוחה.

השקעה ייחודית עם הגנה של חברת ביטוח

הרצאתו של עו"ד גיא קרן מנכ"ל וולת'סטון נדל"ן בנושא מימון פרויקטים בהתחדשות עירונית, בכנס "המצפן" להשקעות אלטרנטיביות בהרצליה.

מימון פרויקטים בהתחדשות עירונית

הרצאתו של מר ירון פיטארו מנכ"ל וולתסטון החזקות ב"כנס מימון נדל"ן"-של מרכז הנדל"ן בבית חיל האוויר בהרצליה​

איך משקיעים בנדל"ן מבלי לקנות נכס?

לא רק בעלי נכסים יכולים ליהנות מהשקעה מניבה בפרויקטים של התחדשות עירונית. אז איך אפשר להשקיע במיזם תמ"א 38 מבלי לרכוש נכס בפועל? הינה הדרך שאולי לא הכרתם..​

משקיעים בנדל״ן? על זה עוד לא שמעתם..

אחת האלטרנטיבות הקיימות כיום בתחום ההשקעות הפיננסיות היא מימון חוץ-בנקאי לשוק ההתחדשות העירונית. יזמים נדרשים להון עצמי גבוה לצורך הוצאת פרויקט התחדשות עירונית לפועל, וכספי המשקיעים מסייעים להמריץ את השוק..​

תמא 38 תל אביב | מימון תמא 38

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן, בארץ או בחו"ל?

הריבית הנמוכה הובילה משקיעים רבים לפזול לשוק הנדל"ן בארץ ובחו"ל, אבל לפני שעושים את זה יש כמה נקודות חשובות שצריך להסתכל עליהן, הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם..

קבלו את השקעות הנדל"ן הפופולריות לשנת 2018

כיום ישנם אפיקי השקעה מעניינים, ובראשם אלו שנועדו לפתור כמה בעיות אקוטיות בשוק הנדל"ן כמו מחיר למשתכן ובעיקר פרויקטים לחיזוק מבנים. איך לנצל יוזמות קיימות לטובת השקעה חכמה ומעניינת ואיזה שינויים עובר שוק הנדל"ן?

קרן גידור

האלטרנטיבות שלכם להשקעה בנדל"ן

השקעה בחברות המתמחות בהשקעות אלטרנטיביות והלוואות ליזמים היא רק אופציה אחת מבין כמה שיכולה להניב לכם תשואה, מהן האלטרנטיבות שעומדות בפני מי שרוצה להשקיע בנדל"ן?

וולת'סטון תממן 313 דירות של לוינסקי

משקיעים פרטיים, בראשות הקרן, ילוו 25 מיליון שקל לחברות של סגן נשיא הקבלנים יוסי לוינסקי ושותפו ארביב, להשלמת הון עצמי הלוואות לשנתיים-שלוש, בריבית של עד 12.5% כן יקבלו המשקיעים 10% מהרווחים…

חברות נדל"ן בישראל

רעידת אדמה פיננסית

הפריחה בשוק הנדל"ן מולידה מכשירי השקעה חדשים, כמו קרנות המתמחות במימון פרויקטים של התחדשות עירונית. כך תוכלו להפוך לשותפים של בעלי הדירות והיזמים…

מי יממן התחדשות ישראל?

"אני כבר לא רואה הבדל בסיכון בין תמ"א ‭ 38‬ הריסה ובנייה לבין תמ"א חיזוק מבנים. רוב הקבלנים כיום פועלים בצורה טובה ומקצועית, עד כדי כך שכאשר פרויקט מסתיים, אתה לא מאמין שלא מדובר בבניין חדש. בתחום הפינוי בינוי, לדעתי הוא הולך ומתייעל, ולכן אני מעריך שנעבה את פעילותנו בתחום"

לפרטים נוספים