איפה כדאי להשקיע כסף?

לקראת שנת 2018, הרבה אנשים מחפשים היכן להשקיע והאמת היא שחלקם הגדול לא מבין בהשקעות כלל. מאמר זה מנסה להציג בפני משקיעים פוטנציאליים את חברת וולת'סטון אשר פועלת במספר אפיקי השקעה בטוחים ומשתלמים.

וולת'סטון החזקות מתמחה בהשקעות אלטרנטיביות, מנהלת שותפויות ומשקיעה בתחומים אטרקטיביים תוך ניהול קרנות גידור. לחברה מגוון רחב של השקעות גם בארץ וגם בחו"ל, בטווחי השקעה שונים וטווחי סיכון. המדיניות האקטיבית הברורה של חברת וולת'סטון היא לצמצם ככל הניתן את החשיפה לסיכון בכל סוגי ההשקעות תוך ניצול כלים פיננסיים לגידור ושימת גבולות לקיחת הסיכונים.

כספם של המשקיעים בחברת וולת'סטון, מפוזר בכמה תיקי השקעות כמו: קרנות למימון נדל"ן, השקעה בפרויקטים של מחיר למשתכן, חברות טכנולוגיה וביוטק, PRIVATE EQUITY ועוד. אחד הדברים החשובים הם התאמה אישית של כל אפיק השקעה לשאיפותיהם של המשקיעים, כאשר הם יכולים להרכיב את תיק ההשקעות האלטרנטיבי שלהם על סמך מדד וולת'סטון שפיתחה החברה.

מהו מדד וולת'סטון?

מדד וולת'סטון היא שיטה המאפשרת לבצע השוואה בין סוגים שונים של מוצרי השקעה ולבחון את הכדאיות שלהם. כך תוכלו לדעת איפה כדאי להשקיע כסף. המדד יכול לחשב ולהציג את שלושת הפרמטרים המנתחים את הפוטנציאל, הסיכון והרווח בכל אפיק השקעה ולבחון את הכדאיות שלו. זה נעשה באמצעות גרפים פשוטים המציגים תנודתיות עפ"י תחשיב של השקעה, שקיפות, מורכבות וטווח ההשקעה.

הבחינה נעשית על בסיס המשתנים של יכולת ההשקעה וצפי התשואה. היא יכולה לבחון מה יהיו תנודות התשואה לאורך התקופה, מהי האפשרות לקבל חלק מן התשואה, מה הסיכון באבדן כל ההשקעה, ומהי השפעתם של גורמים חיצוניים על ההשקעה. תקופת ההשקעה במדד וולת'סטון נחלקת ל-3 קטגוריות: השקעה בטווח זמן של עד שנתיים (תקופה קצרה), מ-2-4 שנים (זמן השקעה בינוני) והשקעה מעל 4 שנים (השקעה ארוכה).

למה להשקיע בוולת'סטון?

אם אתם חושבים איפה כדאי להשקיע כסף, תבדקו היטב את צוות המומחים של החברה. בחברת וולת'סטון צוות של מומחים לכל אפיק השקעה, ותהליך קבלת ההחלטות של מייסדי החברה מבוסס על ניסיון רב שנים.

לחברה פלטפורמת השקעות, המותאמת לכל צורך של משקיע פרטי או מוסדי, כאשר תיק ההשקעות מפוזר על פני כמה אפיקים בטווחי השקעה ורמות סיכון שונות.

ההשקעות של חברת וולת'סטון נעשות ע"י שותפויות מוגבלות, באמצעות הפקדת הכספים בחשבון נאמן של החברה שהוא החברה לנאמנות של בנק לאומי בע"מ, אשר היא גם מורשית החתימה היחידה. חברת וולת'סטון היא הדרך הטובה ביותר עבורכם לדעת איפה כדאי להשקיע כסף.

לחברה וועדת השקעות בה יושבים אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחומים שונים, הקשורים לסוג ההשקעה כמו השקעה בחברות טכנולוגיה, נדל"ן ועוד. החברה מאמינה בשקיפות מלאה למשקיעים הכוללים דיווחים ודוחו"ת שוטפים כל העת.

חלוקת התשואה מקדימה את המשקיעים על פני היזמים, בנוסף נדרשות בטוחות לגבי כל השקעה בהתאם לענף. צוות ייעודי של החברה אחראי על הבקרה והפיקוח בכל שלב, בכל השקעה ובכל אפיק.

באמצעות חברת וול'תסטון אפשר להשקיע בפרויקטים של נדל"ן, השקעה בסטארט אפ, מחיר למשתכן ועוד.

אם אתם שוקלים איפה כדאי להשקיע כסף, פנו אלינו ובחרו את מסלול ההשקעה שהכי מתאים עבורכם.

איפה כדאי להשקיע כסף