תמא 38 תל אביב והתחדשות עירונית

חברת וולת'סטון, באמצעות וולת'סטון נדל"ן, היא בין החברות המובילות כיום בישראל במימון פרויקטים של תמא 38 תל אביב והסביבה.

ההשקעה בתמא 38 תל אביב נעשית באמצעות 3 קרנות: קרן היתר, קרן טרום היתר וקרן הזדמנויות.

בהשקעות אלה, משמשת וולת'סטון נדל"ן במימון וליווי פיננסי של פרויקטים- בעיקר תמא 38 תל אביב, פינוי בינוי, התחדשות עירונית ועוד. פרויקטים אלה דורשים הון עצמי ובאמצעות וול'תסטון נדל"ן קמים היום עשרות פרויקטים בחיפה, ירושלים, גוש דן ועוד. מומחי הנדל"ן היושבים בקרנות, מאתרים את הפרויקטים הכי אטרקטיביים ובעיקר תוכניות תמ"א 38 בתל אביב.

אם אתם מחפשים השקעות נדלן בישראל– השקעה באמצעות תמא 38 תל אביב היא הכי כדאית היום.

110 פרויקטים, 1408 דירות חדשות – תמא 38 תל אביב

וול'תסטון נדל"ן מושקעת היום באמצעות קרנות הנדל"ן שלה ב-110 בניינים, 54 פרויקטים לבנייה ובסה"כ 1408 דירות חדשות.

וול'תסטון נדל"ן מכוונת לתל אביב, הקרקע הכי מבוקשת ויקרה בארץ, אבל היא מושקעת בעשרות פרויקטים באזור גוש דן במקומות כמו ראשון לציון, בת-ים, רעננה, הרצליה ועוד.

בתל אביב עדיין חופרים את הרכבת הקלה, ולצד זה יש לפחות כ-100 אתרי בנייה של פרויקטים שונים ובהם תמא 38 תל אביב, התחדשות עירונית ויש צפי לעוד 50 פרויקטים כאלה. תמא 38 תל אביב היא ההשקעה הכי נבונה בעיר שממש עוד מעט, לא יישאר בה בניין שלא עבר תמ"א 38 ולא יישארו שום אופציות נוספות.

בצפון העיר ובדרומה של תל אביב, מתוכננת בניית מגדלי משרדים ומגדלי דירות יוקרתיים.

לפי מומחי חברת וול'תסטון נדל"ן, 154 בניינים כבר קיבלו היתר לפרויקט של התחדשות עירונית ועוד 425 בניינים ממתינים לאישור.

תמא 38 תל אביב, היא אחת ההשקעות הכי גדולות של וול'תסטון נדל"ן.

תמא 38 תל אביב והתחדשות עירונית- 600 אתרי בנייה

במהלך השנים הקרובות יהיו בתל אביב לבדה כמעט 600 אתרי בנייה של פרויקטים במסגרת תמא 38 תל אביב והסביבה, או פרויקטים של התחדשות עירונית. רוב האתרים הללו מרוכזים בין יפו לנחל הירקון ובין דרך נמיר לירקון.

יש היום בתל אביב רחובות שלמים שהבניינים שלהם קיבלו אישור או ממתינים לו והם בדרך להתחדשות עירונית או תמא 38 תל אביב. כבר היום אפשר לראות רחובות שלמים שלא נראים אותו הדבר. יש התחדשות עצומה באזור כרם התימנים ושוק הכרמל, כמו בצפון העיר ברחובות ליד כיכר רבין.

יש רחובות שלמים בתל אביב שעדיין זקוקים לתוכנית תמא 38 תל אביב, ושנמצאים בתהליך כזה. בניינים שהוקמו ומתנשאים לגובה של שתיים או מקסימום שלוש קומות והם בעלי פוטנציאל אדיר לפרויקט תמא 38 תל אביב. ברחובות הקטנים של מרכז העיר יש עדיין הרבה בניינים כאלה וגם ברחוב בוגרשוב ועוד.

תמא 38 תל אביב היא בין ההשקעות החכמות של וול'תסטון נדל"ן.

 

תמא 38 תל אביב